OF ICE

25. august 2011 at 23:13
Právě odstraňuju z mé staré chudinky mp4 ty popovohiphopový sračky co jsem asi před 3 rokama poslouchala. Haha, teď mi tu jede Placebo a ještě před asi půlhoďkou Cradle of Flith. Přesně to si do ní nahraju, jediný co si tam nechávám je asi 7 písniček od Linkin Park. Dnešek byl pohodovej, až na depresivní vstávání. Měli jsme zatažený rolety (takový ty šíleně starý jak se stahujou za provázek) který jsou tmavě zelený. Probouzet se do pokoje, kde je v 10:00 ráno, tma jak v osm večer, není nic moc. Takže jsem se ospale došourala do obyváku, kde bylo světlo! Kolem půldvanáctý jsem se vydala za Nel., (bohužel jen na hodinu) a potom s Ver., na koupák. Bylo to fajn. Prostě.. klasika. V půlsedmý sem zase klusala za Nel., opět na hodinu. Zjistila jsem, že v BILLE nemají barvící šampón, takže budu muset zajít do nějaký drogerie či co. V osm jsem šla domů, a potom s rodičema a sestrou do nějaký japonský restaurace. Mňam mňam (a ne, neměla sem sushi! fuj.) Zejtra kolem jedný jedu s Nel., do Nosferatu (takovej.. metal, gothic shop) a zřejmě se stavíme i v Bontonlandu. Těším se, potřebuju si koupit tričko.. jedno, nebo dvě :D:D Jupí, vymazáno!

Zrušim si fejsbuk.
Co nejdřív.
Aspoň na ty dva měsíce nebo jak.
Sere mě to tam, fakt hodně.
Akorát to kazí mezilidský vztahy.
Fuj.

Vůbec se mi nechce do školy. Do tý třídy plný nadržených, trapných dementů, jedný divný barbínský "hiphoperky" a jenom 3 normálních lidí. Haha, jak skvělá třída!
Ne, to nepřeju snad nikomu.
Kdo zná Pařba ve Vegas, nebo v Bangkoku - dneska jsem na koupališti potkala chlapa co vypadal uplně jako Alan. :D:D
No nic. Nějak se mějte.
Furt lepší se mít hrozně, než nijak. Prázdnota je šílená.

 

2 people judged this article.

Comments

1 jealous | Web | 26. august 2011 at 11:14 | React

Cradle of Filth majú krásnu pesničku s názvom Nymphetamine. :)
Ani ja sa neteším do škole...

2 Christina Massacre | Web | 26. august 2011 at 17:41 | React

V Nosferatu to mají sakra drahé, ale jakmile bude více peněz, podívám se někam na nějaké stránky a něco si zase pořídím, i když ty boty mi daly teď zabrat a taky je musím trochu nechat oddechnout. Mě se do školy nechce, protože už jdu do devítky a ani pořádně nevím kam půjdu na střední a tenhle rok bude dost chaotický, takže to těšení je fakt minimální. S tím naším problémem už je to celkem v pohodě. Taťka si našel novou práci, dojíždí do Prahy a v září možná pojede do Itálie. Jo, vydělá si, ale co je na tom pěkného, když ho skoro neuvidím, mm? Achjo. Mamka zatím neví a strejdu neřeším, je to čúrak, takže no stress. Zatím si užívám u babi a dědy na baráku, koupu se v bazénu a koukám na Crisse Angela ( byl teda včera, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby ho dávali každý den :D ), protože je úplně krásnej a do toho se koukat na videoklipy Mansona, jo to jsou teprve prázdniny <3

3 -E. | Web | 26. august 2011 at 17:45 | React

taky jsem si zrušila facebook.. je to teď bez něj o hodně lepší =)

4 Connie | Web | 27. august 2011 at 15:41 | React

já si ten FB asi nikdy nezruším :D...nevím
jinak placebo - where is my mind...tu písničku miluju uplně nejvíc :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement